Team Keizer

Team Management

Ineke Keizer

Directeur

John den Ambtman

Tender- contractmanager

Francis Bakker

Management assistent

Marika van der Struik

Management assistent

Team Marketing

Carlijn Keizer

Marketing & Financiën

Team Zorg

Kim Steenkist

Gedragswetenschapper

Expertisegebied
gedrags- en ontwikkelingsproblematiek, persoonlijkheidsproblematiek, multiproblemgezinnen

+31 (0)6 55 24 32 14
kim@keizer.email

Devi Grootjans

Gedragswetenschapper

Expertisegebied
Gedragsproblemen, echtscheiding, mattenspel begeleider

+31 (0)6 37 11 45 20
devi@keizer.email

Merle Lycklama a Nijeholt

Gedragswetenschapper

Expertisegebied
Gezinsinterventies, mattenspel begeleider

+31 (0)6 57 02 30 17
merle@keizer.email

Karianne Mulder

Locatieleider - Ambulant begeleider

Expertisegebied
Therapeutische interventies, emotieregulatie, familie opstellingen, ADHD

+31 (0)6 45 46 28 33
karianne@keizer.email

Team Begeleiding Veendam

Rianne van der Laan

Ambulant begeleider

Expertisegebied
GGZ-agoog (psychische problematiek)

+31 (0)6 42 68 72 92
rianne@keizer.email

Caren Willems

Ambulant begeleider

Yvette Oosting

Ambulant begeleider

Expertisegebied
Volwassen psychiatrie

+31 (0)6 57 05 52 87
yvette@keizer.email

Fenja Jansingh

Ambulant begeleider

Nick Toorn

Ambulant begeleider

Nikita Vorst

Ambulant begeleider

Expertisegebied
Huiselijk geweld 

+31 (0)6 16 47 08 68
nikita@keizer.email

Babette van Wieringen

Ambulant begeleider

Expertisegebied
Complexe echtscheidingen

+31 (0)6 10 69 43 39
babette@keizer.email

Pleun de Vreeze

Ambulant begeleider

Expertisegebied
Schoolverlaters

+31 (0)6 58 80 83 68
pleun@keizer.email

Janet Stam

Ambulant begeleider

Expertisegebied
Licht verstandelijke beperking (LVB)                             

+31 (0)6 10 69 37 62
janet@keizer.email

Rieks Linnenkoper

Ambulant begeleider

Gea Kloese

Ambulant begeleider

Expertisegebied
Multiproblem, ASS

+31 (0)6 19 61 88 40 
gea@keizer.email

Sylbana van der Veen

Ambulant begeleider

Team Begeleiding Leeuwarden

Zorgprofessionals die van betekenis zijn..