Team Keizer

Team Management

Ineke Keizer

Directeur

John den Ambtman

Tender- contractmanager

Marika van der Struik

Management assistent

Team Marketing

Carlijn Keizer

Marketing & Financiën

Team Zorg

Karianne Mulder

Locatieleider - Ambulant begeleider

Expertisegebied
Therapeutische interventies, emotieregulatie, familie opstellingen, ADHD

+31 (0)6 45 46 28 33
karianne@keizer.email

Devi Grootjans

Gedragswetenschapper

Expertisegebied
Gedragsproblemen, echtscheiding, mattenspel begeleider

+31 (0)6 37 11 45 20
devi@keizer.email

Team Begeleiding Veendam

Ronald Hund

Ambulant begeleider

Esmee Berends

Ambulant begeleider

Expertisegebied
autismespectrumstoornis                         

+31 (0)6 16 64 68 97
esmee@keizer.email

Fenja Jansingh

Ambulant begeleider

Janet Stam

Ambulant begeleider

Expertisegebied
Licht verstandelijke beperking (LVB)

+31 (0)6 10 69 37 62
janet@keizer.email

Robin Gepken

Ambulant begeleider

Expertisegebied
Mindfulness

+31 (0)6 16 96 75 59
robin@keizer.email

Mariska Hielkema

Ambulant begeleider

Angela Mellens

Ambulant begeleider

Team Begeleiding Leeuwarden

Karin van der Steen - Botter

Vaktherapeut

Expertisegebied
angst- en paniekstoornissen, rouw- en traumaverwerking

+31 (0)6 55 24 32 14
karin@keizer.email

Zorgprofessionals die van betekenis zijn..